Seznam přihlášených

Seznam přihlášených

Jméno, příjmení Instituce
1. Mgr. Markéta Kukrechtová Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace
2. Ing. Svatava Sukopová Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace
3. Bc. Vladěna Turowská Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace
4. Bc. Monika Molinková Město Petřvald – knihovna
5. Ivana Szotkowská Město Petřvald – knihovna
6. Romana Janková Knihovna Horka nad Moravou
7. Bc. Iva Čížková 1st International School of Ostrava
8. Jana Chlebková Obecní knihovna Vendryně
9. Bc. Miluše Bulavová Obecní knihovna v Horní Suché
10. Ing. Daniela Divínová Masarykova veřejná knihovna Vsetín
11. Bc. Petra Sitárová Knihovna města Ostravy
12. Romana Kurišová Masarykova veřejná knihovna Vsetín
13. Bc. Ludmila Holbíková Masarykova veřejná knihovna Vsetín
14. Markéta Dubnová Knihovna města Hradec Králové
15. Mgr. Vladana Pillerová Národní knihovna ČR
16. Bc. Edita Vaníčková Makosová Národní pedagogické muzeum a knihovna
17. Jitka Belancová Městská knihovna Most
18. Marie Mališová Místní knihovna Dobrá, p. o.
19. Pavlína Panovcová Masarykova veřejná knihovna Vsetín
20. Martina Vroblová Městská knihovna Frenštát pod Radhoštěm
21. Ing. Edita Golová Městská knihovna Frenštát pod Radhoštěm
22. PhDr. Marie Šedá Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, p. o.
23. Jana Galášová Městská knihovna Český Těšín
24. Lenka Šebelová Masarykova veřejná knihovna Vsetín
25. Ivana Vicherková Městská knihovna Orlová
26. Zuzana Kretschmerová Městská knihovna Orlová
27. Darina Wdówková Obecní knihovna Těrlicko
28. Alžběta Jendryščíková Místní knihovna Dětmarovice
29. Pavel Janecký CSP Litoměřice
30. Eva Podstawková Obecní knihovna Petrovice u Karviné
31. Mgr. Silvie Weissbrodová Knihovna města Ostravy, p. o.
32. Ludmila Hajduová Obecní knihovna Albrechtice
33. Kateřina Šildrová Městská knihovna Český Těšín
34. Mgr. Michaela Tobolová Městská knihovna Havířov
35. Hana Hellebrantová Knihovna města Ostravy, p. o.
36. Barbora Hoppová Knihovna města Ostravy, p. o.
37. Bc. Iveta Bebková Městská knihovna Frýdek-Místek
38. Mgr. Jana Pavlíková Knihovna města Ostravy (pobočka J. Trnky)
39. Dana Kosňovská Knihovna a informační centrum Čeladná
40. Monika Kaplanová Městská knihovna Havířov
41. Kateřina Bálintová Městská knihovna Havířov
42. Markéta Beyerová Městská knihovna Hradec nad Moravicí
43. Mgr. Hana Novotná Městská knihovna Hlinsko
44. Michaela Daňková Městská knihovna Brušperk
45. Michaela Kolářová Městská knihovna Brušperk
46. Lucie Kaletová Knihovna Třinec